دیوار کوب کریستالی
لوستر کلاسیک
لوستر کلاسیک

جشن نور و  روشنایی با محصولات کلاسیک مدرن آرام ست 

شاید وقتی سخن از طراحی و دکوراسیون منزل بصورت کلاسیک میشود شما به یاد خانه ها و منازل قدیمی پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها بیافتید و یا شاید هم به یاد کاخ های سلطنتی فیلم ها که همه چیز رسمی و آماده مهمانی های بالماسکه هست

اما واقعیت این نیست شما  میتوانید با چیدمان صحیح اجزای کلاسیک با ساختار های مثلثاتی و یا دایره ای در کنار هم به یک دکوراسیون کلاسیک و در عین حال مدرن دست پیدا کنید . 

لوستر کلاسیک  

 ما به شما در این ویترین محصولاتی را با معرفی میکنیم که در طراحی با الهام گرفتن از المان های زیبایی در طراحی کلاسیک در عین مدرن بودن از اصالت و طراحی کلاسیک ریشه گرفته شده است .

لوسترهای کلاسیک 

این گروه از لوسترها بخاطر تلفیق زیبایی، نورپردازی مناسب و سادگی و همچنین قیمت مناسب توانسته‌اند در محیط‌های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد گسترده‌ای داشته باشند.

 

این لوستر با استفاده از حباب های کروی شکل شیشه ای به ابعاد 15 سانتی متر وطراحی خطی زیبایی منحصر به فردی را به محصول بخشیده است ، همچنین جنس بدنه این محصولات از فلز مستحکم با رنگ کوره ای الکترواستاتیک و بسیار مقاوم در برابر رطوبت و تغییر رنگ میباشد.

دکوراسیون کلاسیک 

 

سرپیچ استفاده شده در این محصولات E27 است و میتوان به نسبت نور مورد نیاز لامپ با وات دلخواه را انتخاب کرد. این لوستر ها مناسب فضایی مثل راهروها ، بالای میز غذا خوری، بالای اپن آشپزخانه ، نشیمن اتاق خواب  و فضای اداری مدرن است. 

 
 
 

میتوانید در تنوع محصول رنگ مورد نظر خود انتخاب و خرید کنید.حباب ارتفاع و مدل قرارگیری حباب ها به صورت جداگانه و تمام لوستر قابل تنظیم است. 

 

شما میتوانید جدید ترین و به روز ترین مدل ها از این دسته محصولات را که بطور انحصاری و با خلاقیت بسیار زیبا و منحصر به فرد توسط گروه تولیدی آرام طراحی شده است را از این وب سایت تهیه فرمایید.