ضمن تشکر از خرید ارزشمند شما از فروشگاه آرام ست , شما هم اکنون میتوانید بدون ثبت نام و تنها با وارد کردن اطلاعات عمومی خود ( آدرس , تلفن و کد پستی ) پس از انتخاب , سفارش خود را ثبت کرده و فرایند خرید خود را به سادگی به پایان برسانید .

نسبت به نوع ارسال مرسوله و موجودیت در فروشگاه کلیه سفارشات به نقاط مختلف تهران با حد اکثر هفت روز کاری  به دست مشتریان عزیزمان خواهد رسید .

همچنین دیگر هموطنان عزیزمان که در استانها و شهرستانهای دیگر سفارشات خود را به ثبت میرسانند  نسبت به نوع انتخاب مرسوله پستی توسط ایشان زمان تحویل حدود هفت الی ده روز کاری به طول خواهد انجامید .

با توجه به شرایط کنونی کشور و تحریم ها از هم میهنان عزیزمان در خارج از کشور درخواست میگردد تا پیش از ثبت سفارش خود جهت بررسی هزینه ها و زمان تحویل با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمیاند .

پس از ثبت سفارش , کالای شما بصورت مرسوله پستی بسته بندی شده و کد رهگیری آن در زمان ارسال به شماره ای که هنگام ثبت آدرس درخواست میگردد ارسال خواهد شد . همچنین کلیه محصولاتی که توسط ( اسنپ , تپسی , الوپیک و …) ارسال میگردند لینک همراهی کردن با راننده به همان شماره ارسال میگردد .

شما میتوانید پس از ثبت سفارش و پرداخت , فاکتور محصول را درحالت PDF  و یا بصورت کاغذی بر روی محصول خود دریافت کنید .

مشتریان عزیز میتوانید با اطلاع گرفتن از تیم پشتیبانی از زمان ارسال ( پیش از ارسال کالا توسط شرکت اقدام به لغو و یا تعویض کالا )  نمایید. همچنین این امکان برای مشتریان عزیزمان فراهم شده تا برای تعویض محصولات خریداری شده خود که کمتر از سه روز از خرید آنها گذشته و محصول بدون ایراد میباشد با پرداخت مابه التفاوت هزینه های ارسال اقدام به تعویض آنها نمایند و یا در کد مشتری خود حساب ریالی خود را برای خریدهای آتی شارژ نمایند . کلیه کالا ها تا پنج سال دارای خدمات پس از فروش بوده .و کلیه کالا ها در زمان ارسال و حین عملیات پستی دارای گارانتی قطعه و سلامت میباشند . در صورت مغایرت سفارشات از نظر ابعاد , رنگ و اطلاعات مندرج در سایت با سفارش تحویل گرفته شده توسط مشتری , محصول با هزینه شرکت قابلیت مرجوع شدن و یا تعویض را دارد.

مشتریان عزیز آرام ست پس از ثبت سفارشات خود بصورت خودکار و مسقیم به لینک درگاه پرداخت هدایت شده و یا با درخواست از پشتیبانی سایت  محصول خود را انتخاب و مبلغ خرید خود را از طریق دریافت شماره کارت و یا شماره حساب شرک , اقدام به خرید  مینمایند .

به مظنور تکریم و تشکر از انتخاب مشتریان عزیز آرام ست نسبت به این برند کلیه سفارشاتی که مبلغ آنها بیشتر از یک میلیون تومان میباشد , هزینه های ارسال رایگان بوده و برعهده شرکت میباشد ( برای اطلاع بیشتر به راهنمای ثبت سفارش مراجعه کنید .

همچنین کلیه هزینه های پستی با توجه به انتخاب مشتری نسبت به نوع شرکت ارسال کننده با ایشان بوده و پیش از اقدام به ارسال کلیه هزینه ها به ایشان اعلام میگردد . 

شما میتوانید با اعلام شماره فاکتور و سفارش خود به همکاران ما در تیم پشتیبانی از شرایط گارانتی و یا نحوه تعویض محصول خود اطلاعات کافی را بدست آورید