لوستر حبابی
لوستر مولکولی مناسب منزل
لوستر مدرن شید دار

لوستر مدرن حبابی و آویز های مناسب اتاق پذیرایی و آشپزخانه 

میتوان یکی از پیشرو ترین طراحی های لوستر را برای فضا های کوچک و کم نور در صنعت مد و دکوراسیون طرح مدرن دانست و از آن برای طراحی منزل جهت بهره مندی از حداکثر جذب نور و نمایش فضای بیشتر برای مکان های کوچک بهره برد این لوستر ها کمتر دارای پیچیدگی در فرم های پر شاخ و برگ میباشند و تلاش می کنند تا بیشتر حس یک محیط کمتر رسمی تر  اما جذاب تر را به چشمان شما منتقل کنند 

بدین جهت محصولات فوق به منظور نیاز های روز مد و زیبایی  توسط تیم صنایع روشنایی (آرام) طراحی شده و همانطور که مستحضر هستید در این صفحه میتوانید به راحتی به دنبال سلیقه زیبای خود متناسب با دیزاین منزل خود دست یابید .

.

لوستر مدرن

 لوستر مدرن یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع لوستر در صنعت دکوراسیون داخلی است که در چند سال اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.

 این گروه از لوسترها بخاطر تلفیق زیبایی، نورپردازی مناسب و سادگی و همچنین قیمت مناسب توانسته‌اند در محیط‌های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد گسترده‌ای داشته باشند.

 

لوستر حبابی  

این لوستر با استفاده از حباب های کروی شکل شیشه ای به ابعاد 15 سانتی متر وطراحی خطی زیبایی منحصر به فردی را به محصول بخشیده است ، همچنین جنس بدنه این محصولات از فلز مستحکم با رنگ کوره ای الکترواستاتیک و بسیار مقاوم در برابر رطوبت و تغییر رنگ میباشد.

 

لوستر های حبابی  

 

سرپیچ استفاده شده در این محصولات E27 است و میتوان به نسبت نور مورد نیاز لامپ با وات دلخواه را انتخاب کرد. این لوستر ها مناسب فضایی مثل راهروها ، بالای میز غذا خوری، بالای اپن آشپزخانه ، نشیمن اتاق خواب  و فضای اداری مدرن است. 

 
لوستر حبابی ارزان و مدرن
 

میتوانید در تنوع محصول رنگ مورد نظر خود انتخاب و خرید کنید.حباب ارتفاع و مدل قرارگیری حباب ها به صورت جداگانه و تمام لوستر قابل تنظیم است. 

لوستر حبابی بزرگ دوازده شعله  

شما میتوانید جدید ترین و به روز ترین مدل ها از این دسته محصولات را که بطور انحصاری و با خلاقیت بسیار زیبا و منحصر به فرد توسط گروه تولیدی آرام طراحی شده است را از این وب سایت تهیه فرمایید.