لوستر مولکولی حباب مشکی
دکوراسیون مدرن

لوستر و آویز های مدرن مناسب اتاق پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب 

این روز ها المان های مدرنیته در همه نقاط زندگی اعم از روش ها و طراحی ها گرفته تا نوع برخورد و دیدگاه های عمومی متاثر از این امر نتیجه های نهایی هر موضوعی را به نفع خود تغییر میدهند . به گونه ای که حتی یک پدر و مادر با زندگی سنتی خود ترجیح می دهند تا اتاق خواب فرزند خود را با دکوراتیو مدرن تزئین نمایند .

لوسترهای حبابی

شاید باورتان نشود اما پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های ما هم با این تغییرات احساس بهتری دارند این موضوع انگار با ذات انسان هم امیخته است که به روز بودن در همه امورات حتما با آسایش و آرامش بهتری همراه خواهد بود . 

لوازم جانبی لوستر

صنایع روشنایی آرام با توجه به نیازهای  بازار و سلیقه مشتریان ، هم سو با ایده های مدرن و  بهره گرفتن از نیرو های جوان در طراحی محصولات جدید سعی داشته تا در این بخش از صنعت با اراِئه طرح های مدرن و به روز خود به این نوع درخواست ها پاسخی در خور تحسین داده باشند . 

 

لوستر حبابی  

از این رو نظر شما را جلب می کنیم به قسمتی ازاین  لوستر های مدرن و  زیبا که در گروه صنعتی صنایع روشنایی آرام طراحی گردیده است . 

A810-3b-bk-o-wt

 

سرپیچ استفاده شده در این محصولات E27 است و میتوان به نسبت نور مورد نیاز لامپ با وات دلخواه را انتخاب کرد. این لوستر ها مناسب فضایی مثل راهروها ، بالای میز غذا خوری، بالای اپن آشپزخانه ، نشیمن اتاق خواب  و فضای اداری مدرن است. 

 
لوستر حبابی ارزان و مدرن
 

میتوانید در تنوع محصول رنگ مورد نظر خود انتخاب و خرید کنید.حباب ارتفاع و مدل قرارگیری حباب ها به صورت جداگانه و تمام لوستر قابل تنظیم است. 

 

A810-4-g -c

 

شما میتوانید جدید ترین و به روز ترین مدل ها از این دسته محصولات را که بطور انحصاری و با خلاقیت بسیار خاص و منحصر به فرد توسط گروه تولیدی آرام طراحی شده است را از این وب سایت تهیه فرمایید.