لوستر حبابی

لوستر حبابی ،لوستر مولکولی طرحی مدرن و چشم نواز از آرام ست 

امروزه با توجه به سبک زندگی جوامع نسبت فاکتور های سنی ، جمعیت جوان کشور ها تلاش دارند تا با ایجاد محیط هایی با سبک های مدرن به زیبایی و آرامش محیط زندگی خود توجه چشم گیری داشته باشند .

بدین جهت محصولات فوق به منظور نیاز های روز مد و زیبایی  توسط تیم صنایع روشنایی (آرام) طراحی شده و همانطور که مستحضر هستید  این  مدل ها با سری کد های 810 و 809  شناخته می شوند و به عنوان لوستر های مولکولی و یا حبابی معرف حضورتان هستند که در دسته لوستر های مدرن قرار میگیرند.

.

 

 لوستر مدرن یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع لوستر در صنعت دکوراسیون داخلی است که در چند سال اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است.

 این گروه از لوسترها بخاطر تلفیق زیبایی، نورپردازی مناسب و سادگی و همچنین قیمت مناسب توانسته‌اند در محیط‌های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد گسترده‌ای داشته باشند.

123A810-19-bk-c

این لوستر با استفاده از حباب های کروی شکل شیشه ای به ابعاد 15 سانتی متر وطراحی خطی زیبایی منحصر به فردی را به محصول بخشیده است ، همچنین جنس بدنه این محصولات از فلز مستحکم با رنگ کوره ای الکترواستاتیک و بسیار مقاوم در برابر رطوبت و تغییر رنگ میباشد.

سرپیچ استفاده شده در این محصولات E27 است و میتوان به نسبت نور مورد نیاز لامپ با وات دلخواه را انتخاب کرد. این لوستر ها مناسب فضایی مثل راهروها ، بالای میز غذا خوری، بالای اپن آشپزخانه ، نشیمن اتاق خواب  و فضای اداری مدرن است. 

A810-12-g-c

میتوانید در تنوع محصول رنگ مورد نظر خود انتخاب و خرید کنید.حباب ارتفاع و مدل قرارگیری حباب ها به صورت جداگانه و تمام لوستر قابل تنظیم است. 

A810-12-g-wt

 
شما میتوانید جدید ترین و به روز ترین مدل ها از این دسته محصولات را که بطور انحصاری و با خلاقیت بسیار زیبا و منحصر به فرد توسط گروه تولیدی آرام طراحی شده است را از این وب سایت تهیه فرمایید.